ברוכים הבאים [הבלוג עבר דירה]

האדם הסביר עבר דירה

אין כמו האביב בשביל התחלות חדשות. האדם הסביר מתחדש. הוא יצא לעצמאות. האדם הסביר הגירסא החדשה. האדם הסביר 2.0 אם תרצו. זהו זה, זה ממש כאן.

אחרי למעלה משנה שהאדם הסביר התארח בלוגלי החלטתי לצאת לעצמאות. זוהי הזדמנות להודות לצוות בלוגלי (אלעד זלומונס, חנית כהן ותום סלע) על מיזם נהדר וחווית שימוש מוצלחת. תודה חבר'ה!

ההחלטה לעבור לבלוג עצמאי התגבשה אצלי כבר מזמן אך התעכבה עקב דחיינות אין קץ. המעבר לבלוג עצמאי איננו הצהרתי מבחינתי אלא טכנולוגי בעיקר. האפשרויות שוורדפרס, פלטפורמת תוכן חופשית, מציע למשתמש הן רבות ומפתות. אחת הסיבות שהעלאת הבלוג התעכבה היא הבחינה האינסופית של שלל התוספים (Plug-ins), הוידג'טים והמודיפיקציות השונות שוורדפרס מציע. חווית הגילוי של וורדפרס גרמה לי להרגיש כמו ילד שקיבל צעצוע חדש.

תודות. המעבר הזה לא היה מתאפשר ללא כמה אנשים שסייעו לי. בראש ובראשונה רם און אגמון על התשתיות והתמיכה, לאיתי נתנאל, נמרוד דוויק, גיא ווסט וארז ויסלבסקי שחשפו אותי אל רזי הוורדפרס ולאיילת רזיאל על הסיוע הגרפי והתמיכה מורלית. זוהי גם הזדמנות להודות לעופר ניימן שסייע בידי בעריכת רוב הטקסטים שאתם קוראים כאן.

תגובות

השארת תגובה